Nie masz pomysłu na biznes? Zajmij się księgowością we franczyzie!

Nie masz pomysłu na biznes? Zajmij się księgowością we franczyzie!

Ostatni katalog dostępnych franczyz na polskim rynku stał się bardzo szeroki, gdyż coraz więcej dużych podmiotów oferuje możliwość rozwijania swoich sieci handlowych. Jednak na naszym rynku po raz pierwszy pojawiła się franczyza usług księgowych. Poniżej znajdziesz krótki artykuł, dotyczący księgowości we franczyzie. Przeczytaj go koniecznie!

Rynek franczyz szybko się zmienił!
Zacznijmy od tego, że jeszcze do niedawna pojęcie franczyzy kojarzyło się głównie z działalnością partnerską w gastronomii. Często duże, rozwijające się firmy inwestowały w nowe punkty, wykorzystując model franczyzowy. Jednak rynek szybko się zmienił wciągając we franczyzę inne podmioty z różnych o siebie branż i nadal nie słabnie duże zainteresowanie potencjalnych partnerów do wspólnego prowadzenia biznesu. To naturalne, że rozpoznawalna marka przyciąga nowych inwestorów, a pomoc ze strony franczyzodawców zdecydowanie ułatwia start nowym podmiotom. Ponadto ofertę dla franczyzobiorców przygotowała również firma Tax Care, która istnieje na rynku od 2008 r. Wtedy po raz pierwszy zaistniała możliwość dołączenia do franczyzy usług księgowych.

Tax Care - pierwsza taka firma w Polsce!
Musisz wiedzieć, że Tax Care jako pierwsza w Polsce firma tworząca innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw reprezentuje nowatorski model biznesowy, który łączy usługi księgowe z doradztwem w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych oraz dotacji i leasingów. Ich oferta współpracy skierowana jest do osób, które chcą prowadzić biuro pod znaną i cenioną od lat marką Tax Care S.A. Ponadto franczyzobiorcom oferuje sprawdzony pomysł na biznes, a dołączając do grona franczyzobiorców można stać się częścią firmy, która od 8 lat istnieje na rynku, by wspierać przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu. Dodatkowo nowym franczyzobiorcom Tax Care zapewnia m.in. pełne wyposażenie biura partnerskiego, pomoc doradcy podatkowego, system informatyczny, pakiet szkoleń, marketing, dostęp do know-how i wsparcie przez cały okres współpracy.

Co trzeba zrobić, aby stać się partnerem Tax Care?
Otóż, aby stać się partnerem trzeba spełniać kilka warunków. Musisz między innymi prowadzić działalność gospodarczą, przedstawić zaświadczeniem o niekaralności oraz posiadać lub wynajmować lokal o powierzchni 30 m² na parterze.
"Przyświeca nam idea konsolidacji rynku oraz rozwój w regionach, w których nas nie ma" – mówi Grzegorz Grodek, wiceprezes zarządu Tax Care. – "Nie chcemy przykładać ręki do dalszego rozdrobnienia, dlatego najbardziej interesuje nas potencjał już funkcjonujących biur." Sama firma Tax Care S.A. istnieje na rynku od 2008 roku, zarządzana przez zespół dynamicznych managerów, prężnie się rozwija.

Wskazówki i porady dla księgowych, kadr oraz informacje dotyczące działania i funkcjonowania biur rachunkowych.

ul. Szelągowska 29, Poznań

803 125 447

kontakt@micetime.pl