Tax Care - pierwsze biuro księgowe we franczyzie otwarte!

Tax Care - pierwsze biuro księgowe we franczyzie otwarte!

To własnie Tax Care otworzył pierwszą placówkę opartą na systemie franczyzy. Taki nowatorski sposób na biznes może zamieszać na rynku usług księgowych, a do 2018 r. ma powstać ponad 200 nowych biur. Poniżej znajdziesz krótki artykuł, dotyczący pierwszego biura księgowego we franczyzie w Polsce. Przeczytaj go koniecznie!

Pierwsze takie biuro księgowe we franczyzie
Zacznijmy od tego, że pierwsze biuro księgowe zostało otworzone w Mińsku Mazowieckim. Ważnymi partnerami Tax Care zostały wspólniczki Katarzyna Dubiska oraz Marta Krusiewicz – doświadczone na rynku księgowe. Prowadziły samodzielne biura rachunkowe pod własnymi markami. Pojawia się więc pytanie: dlaczego wiec skusiły się na współpracę z Tax Care? "To najbardziej rozpoznawalna marka na rynku biur rachunkowych i oferuje wsparcie nieporównywalne z innymi systemami. Poza tym kiedyś pracowałam w tej firmie i poznałam ją od środka. Bez obaw zdecydowałam się na współpracę" – opowiada Marta Krusiewicz.

Kto może liczyć na współpracę z Tax Care?
Otóż na współpracę z Tax Care mogą liczyć dwa rodzaje franczyzobiorców. Ci pierwsi to właściciele średniej wielkości firm, drudzy to samodzielni księgowi lub przedsiębiorcy, którzy chcą rozwijać się dalej pod marką Tax Care. Jednak w obu przypadkach niezbędna jest fachowa wiedza, uprawnienia i oświadczenie o niekaralności. Ponadto firma podkreśla, że nie potrzebuje biernych inwestorów, lecz zaangażowanych i prężnie działających partnerów.

Co można zyskać na współpracy z Tax Care?
Przede wszytskim ramach współpracy Tax Care zamierza przeznaczyć kilkanaście milionów złotych na dofinansowanie dla firm partnerskich, w szczególności na zakup niezbędnego sprzętu, oprogramowania czy wyposażenie stanowisk pracy księgowych. Koszty adaptacji lokalu leżą po stronie franczyzobiorcy. Według Tax Care ich wysokość to ok. 7 tys. zł, ale cały koszt wyposażenia biura ponosi centrala (wizualizacja, meble, sprzęt IT, wdrożenie systemu księgowego, itp.). W związku z tym wartość wsparcia Tax Care w inwestycję franczyzobiorcy firma szacuje na 34 tys. zł.

Jakie są cele Tax Care?
Na pewno celem Tax Care jest posiadanie partnerów biznesowych, świadczących usługi księgowe według standardu firmy, w każdym mieście powiatowym. Ponadto wsparcie Tax Care obejmuje między innymi: przygotowanie projektu wyposażenia biura,
przygotowanie harmonogramu uruchomienia biura partnerskiego, instalacja i konfiguracja sprzętu IT (oprócz łącza internetowego), organizacja szkoleń i zadbanie o pełen dostęp do systemów oraz wsparcie partnerów przez wyznaczonego pracownika Tax Care. Sama firma Tax Care S.A. istnieje na rynku od 2008 roku, jest zarządzana przez zespół dynamicznych managerów, prężnie się rozwija.

Wskazówki i porady dla księgowych, kadr oraz informacje dotyczące działania i funkcjonowania biur rachunkowych.

ul. Szelągowska 29, Poznań

803 125 447

kontakt@micetime.pl